Puhas ja mõnus keskkond nii tööl, kui kodus on äärmiselt oluline. Turul on aga pakkujaid palju ning puhastusteenuse maailmas orienteeruda on keeruline. Kes pakub teenuseid mõistliku hinna eest või kellel on rohkem võimalusi. Kuidas valida sobilik ettevõte, kes vastab ootustele? Nõu annab Puhastusteenused24 juht Elen Miljand.

Põhjalik taustauuring

Koritusfirma koduleht annab hea ülevaate ettevõtte tegevustest ja kogemustest. Uuri pakutavaid teenuseid ja nende sisu.  “Alati on mõistlik küsida personaalset pakkumist, mis arvestab just Sinu soove ja seob need ettevõtte võimalustega,” lisab Miljand. Samuti tasub võimalustel vaadata üle ka olemasolevad kliendid ning uurida nende tagasisidet.

Töötajate valmisolek

Kindlasti tasub uurida, kas puhastusteenistujad on sarnastel pindadel tööd teinud. “Kui me räägime väga suurtest kontoripindadest, siis tuleb kindlasti kasuks eelnev kogemus, süsteemsus ja ajakasutus, et pakkuda ootustele vastavat teenust,” rõhutab Miljand. Tasub alati üle küsida, kas ettevõte on valmis teenust pakkuma ka töövälisel ajal – näiteks kevadine suurem puhastus, vaipade pesu organiseerimine või akende pesemine.

Vajalik tehnika

Selge on see, et suuri pindu ei ole võimalik koristada koduste masinate ja vahenditega. Kaasaegne tehnika täidab iga kliendi vajadused ning nii saab ettevõte pakkuda täiuslikku teenust. Samuti on hea uurida ka puhastusvahendite kohta ning kokku saab leppida ka sobilike hügeenitarvete varustamise osasa. “Juhul, kui ettevõte soovib kasutada näiteks allergiavaba seepi, siis on oluline seda arvesse võtta,” nendib Puhastusteenused24 juht.

Personaalsus

Lisaks kogemusele ja töökvaliteedile on oluline ka meeldiv suhtlus. “Oluline on läheneda igale kliendile individuaalselt, mitte pakkuda standardlahendust, sest nii vastab pakutav teenus vajadustele,” kommenteerib Miljand. Hinna osas võetakse arvesse ruutmeetreid, kuid jälgida tuleb ka möbleerituse taset või pindade rohkust.

Küsi pakkumist!
l
Elen Miljand

+372 51 94 9360


info@puhastusteenused24.ee

Puhastusteenused OÜ

14636523


Keskküla, Valgu-Vanamõisa


Märjamaa vald Raplamaa 78257

info@puhastusteenused24.ee

a/a EE207700771003602093


LHV